Yarım Ay Çıt Çıt

Çıt çıt saçlar; en çok tercih edilen saç uzatma yöntemlerinden biri. Gerçek saçlardan ya da mikro fiber yapıda olan sentetik maddeden hazırlanmış olan her çeşit boyda ve uzunlukta tercih edilebilen, arzu edilen modelde kullanılabilen yarım ay çıt çıt modelleri; saçların her zaman daha dolgun gözükmesini sağlar. Arkasında yer alan oldukça pratik bir tokası sayesinde saç çıt çıtı ile saça tutturulur ve arzı ettiğiniz zaman herhangi bir yerde ve koşulda çıkartılıp takılabilir. Kullanımının bu kadar kolay olmasından sayesinde de en çok tercih edilen saç uzatma yöntemlerinden biridir. Modelleri maliyet açısından da oldukça avantajlıdır. Saçlara uzman kişiler tarafından uygulanması koşuluyla herhangi bir zarar vermemektedir. Saçların uzatılması ile beraber saçları daha da dolgun gösteren yarım ay çıt çıt saçlarınızı daha sağlıklı, daha gür ve daha estetik gösterecektir.

Yarım Ay Çıt Çıt Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yarım ay çıt çıt satın alırken öncelikli olarak saçların diplerden uçlara kadar dolgun olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Uçlara doğru seyrelen saçlardan kaçınmanız önemlidir. Yarım ay çıt çıt alırken dikkat edilmesi gereken diğer önemli konu ise saçların gerçek saç olması, yumuşak ve kaliteli olmasıdır. Yıpranmış, kurumuş ya da kırılmış olan saçların kullanılmaması yarım ay çıtçıtın kaliteli durması için oldukça önemlidir. Tek yönlü dolaşmayan saçların kullanılması gerekmektedir. Yarım ay çıt çıt genel olarak düz fön sevenler için en ideal çözümlerden biridir. Seyrek saçları olan hanımlar için de arzu edilen dolgunluğu sağlayacak olan yarım ay çıt çıt, oldukça pratik kullanım avantajı da sağlar. Yarım ay çıt çıt için en önemli konu; saçın gerçek olmasına dikkat etmektir. Sahte ya da boyalı saçları tercih etmemeniz önerilir.

Ersin Çamsarı Salon, 14 Şubat 2000 senesinden beri hizmet vermektedir. Tecrübesi ve alanında uzman olan ekibi ile beraber; müşteri memnuniyeti açısından yüzde yüze ulaşmıştır. Best Hair Saloon İstanbul aramalarında ilk sıralarda çıkan Ersin Çamsarı, Sıraselviler CD: Taner Palas Apt. 9-2 Beyoğlu – İstanbul konumunda hizmet vermekte ve müşterileri için tecrübe ile vizyon ve estetik anlayışını benimseyerek, her zaman en iyi sonuçlara ulaşmak için çalışmaktadır.

 

Make An Appointment

Takvim yükleniyor ...
Powered by Booking Calendar