Taksim Best Hair Saloon

Taksim Best Hair Saloon konusunda her zaman aramalarda ve tavsiyelerde ön plana çıkan Ersin Çamsarı, hizmetleri ve alanındaki başarılı sayesinde en çok tercih edilen kuaförlerden biri. İstanbul’un merkezi ve kalbi olan Taksim’deki konumu ile özellikle farklı ülkelerden İstanbul’u ziyaret etmiş misafirleri için mükemmel bir alanda bulunmasıyla da oldukça avantajlı. Mottosu “Never be too busy to be beautiful” olan Ersin Çamsarı, kalıcı makyaj ve cilt bakımı konusunda da alanında en başarılı olan ekiplerin başında geliyor. Özellikle tatillerde, seyahatlerde ya da çalışan hanımların her gün sabah işe gitmeden önce makyaj yapma derdini ortadan kaldıran kalıcı makyaj hizmeti ile Ersin Çamsarı ekibi en mükemmel sonuçları elde edebiliyor. Bunun dışında elbette en çok talep edilen hizmetlerden bir diğeri ipek kirpik… Bakışların gücünü bir anda arttıran ve mutlaka profesyonel kişiler tarafından uygulanması gereken ipek kirpik hizmeti; gözlerinizin ışığını ön plana çıkarıyor.
Ersin Çamsarı; her hizmeti için farklı uzman ve profesyonelleri bünyesinde barındırmaktadır. Cilt bakımı için bu alanda uzmanlaşmış bir profesyonel sizlere hizmet ederken, ipek kirpik için bu alanda uzmanlaşmış olan kişiler hizmetinize sunuluyor. Aynı şekilde brezilya fönü için ya da saç kesimi gibi birçok farklı alanda birçok farklı uzmanla beraber ekibini oluşturmuş olan Ersin Çamsarı; bu sayede en kusursuz hizmeti sunmayı amaçlıyor. 2000 senesinden beri hizmet veren Ersin Çamsarı ve ekibi; binlerce kadını saçları ile barıştırarak sanat ve tecrübeyi harmanladı. Taksim Best Hair Saloon için tercih edebileceğiniz en başarılı kuaför seçeneklerinin başında olan Ersin Çamsarı Saç Tasarım ve Güzellik Salonu; brezilya fönü, röfle, ombre, saç kesimi, kaynak saç işlemlerine kadar sayısız hizmette alanında en başarılı kuaförlerden biridir. Müzik, moda ve güzellik sektörü için aranan bir ekibe sahip olan Ersin Çamsarı Saç Tasarım ve Güzellik Salonu; moda haftası, televizyon programları, müzik klipleri ve moda çekimleri için aranan ekiplerin başında geliyor.
Ersin Çamsarı Salon, 14 Şubat 2000 senesinden beri hizmet vermektedir. Tecrübesi ve alanında uzman olan ekibi ile beraber; müşteri memnuniyeti açısından yüzde yüze ulaşmıştır. Best Hair Saloon İstanbul aramalarında ilk sıralarda çıkan Ersin Çamsarı, Sıraselviler CD: Taner Palas Apt. 9-2 Beyoğlu – İstanbul konumunda hizmet vermekte ve müşterileri için tecrübe ile vizyon ve estetik anlayışını benimseyerek, her zaman en iyi sonuçlara ulaşmak için çalışmaktadır.


Bir cevap yazın

Make An Appointment

Takvim yükleniyor ...
Powered by Booking Calendar