Saç Kaynak

Saç kaynağı; saçlarınızı her zaman istediğiniz uzunluk, gürlük ve şıklığa kavuşturacak güzellik uygulamasıdır. Ancak kaynak saçların zarif, doğal ve estetik durması için yalnızca bu alanda profesyonel ve güvenilir kişiler tarafından uygulanması gerekir. Aksi halde, rüzgarda dahi saçlardaki kaynaklar belli olacaktır. Güvenilir bir uzman ile çalıştıktan sonra dilerseniz saçlarınız kısacık olsun, kısa sürede istediğiniz uzunluğa, en doğal haliyle ulaşabilirsiniz. Günümüzde birçok farklı saç kaynak modeli bulunur. Saçlarınızın yapısına, uzunluğuna, tel inceliği ve kalınlığına göre size en uygun kaynak çeşidine karar verebilirsiniz.

Kaynak Saç Çeşitleri Nelerdir?

Kaynak saçlar farklı yöntemler ve ekipmanlarla uygulanır. Her uygulamanın kullanım süresi, doğallık durumu ve fiyatları da farklıdır. Bu çeşitler:

  • Halka Saç Kaynağı: Halka saç kaynak çeşidi hızlı uygulama yöntemine sahiptir. Saça zarar vermez.
  • Keratin Saç Kaynağı: Başarılı şekilde uygulandığında en doğal ve etkili kaynak çeşitlerinin başında gelir. Keratin, saçtaki doğal maddedir. Bu sayede saça herhangi bir zarar vermeden kolayca uygulanabilir. Kullanışlı olmasının yanı sıra denize, havuza keratin kaynaklarla girebilir, kuaför uygulamalarında konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz.
  • Silikon Saç Kaynağı: Silikon kaynak çeşitleri günümüzde pek tercih edilen saç kaynak çeşidi değildir.
  • Mikro Saç Kaynağı: Mikro saç kaynağı doğal ve rahat kullanıma sahip bir kaynak çeşididir. Uygulaması oldukça titizlik ve profesyonellik ister. Bu yüzden herkes tarafından uygulanamaz. Ersin Çamsarı Kuaför ve Güzellik Salonu olarak bu alanda özel eğitim almış ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Kaynak Saçta Dikkat edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kaynak saç uygulamasında dikkat edilmesi gereken en önemli konuların başında uygulama merkezi gelir. Kaynak saçın güzellik sırrı, doğal durmasıdır. Doğal bir uygulama için de bu alanda eğitim almış, profesyonel ve deneyimli kişilerin uygulama yapması gerekmektedir. Kaynak saç için kullanılan malzemelerin, yüksek kalitede olması oldukça önemlidir. Kullanılan teknikler başarılı değilse, kaliteli malzemeler kullanılmıyorsa saç derisi hasar alabilir. Bu gibi istenmeyen durumları yaşamamak için her zaman güvenilir ve bu alanda uzman kişiler tarafından kaynak saçın uygulanması gerekir.


Bir cevap yazın

Make An Appointment

Takvim yükleniyor ...
Powered by Booking Calendar