Nail Art Ne Kadar Dayanır?

Nail art, tırnaklara uygulanan bir sanattır. El ve ayak tırnaklarınıza istediğiniz desen ve renkler tasarlanır. Nail art kalıcılık süresi, uygulayan kişinin profesyonelliğine ve kullanılan ekipmanların kalitesine göre değişmektedir. Nail Art, tırnakların farklı süsleme malzemeleri, desenler, aksesuarlar ya da oje ile süslenmesidir. Klasik manikürden daha uzun süre kalıcıdır. Taşlar, boncuklar, simler, pullar, stickerlar ile tasarımlar yapılabilir. Nail art kalıcılığı, tırnaklara uygulanan oje uygulamasının tekniğine ve tırnaklarınızın uzama süresine göre değişir. Tırnakların uzama süresinde yüzeydeki oje dipten uca doğru çekilir, bundan dolayı da yenileme uygulaması yapılır. Yenileme ya da çıkarma istediğiniz ise uzmanlar kendi tırnaklarınıza zarar vermeden kalıcı ojelerinizi ya da uygulanan diğer işlemleri çıkarabilmektedir.
Protez Tırnak
Protez tırnak uygulamasında kendi tırnaklarınızın üzerine özel koruyucu malzemelerle yapılan tırnak yapısı eklenir. Özellikle kalıcı manikür olarak da algılanabilir. Özellikle her zaman şık ve bakımlı tırnaklara sahip olmak isteyen kişiler için uygundur. Aynı zamanda tırnak yeme sorunu olan, kırılgan tırnak problemleri yaşayan kişiler için de en konforlu çözümdür. Düzenli aralıklarda bakımını yaptırmanız ve yeniletmeniz yeterlidir. Bu tırnakları dilediğiniz kadar kalıcı olarak kullanabilirsiniz. Protez tırnaklar, istediğiniz zaman uzmanlar tarafından kendi tırnaklarınıza hasar gelmeden çıkarılır.
Jel Protez Tırnak
Jel protez tırnak ise günümüzde en çok tercih edilen yöntemdir. Uygulama aşamasında UV ışınları ile etkileşim oluşturulur. Bu sayede kendi tırnağınız gibi bir yapıya sahip olacak olan özel jel ile yeni bir tırnak yapısı tasarlanır. Tamamen doğal bir görünüme ve sizin tercihinize bağlı olarak yapılan uzunlukta olan protezler, kendi tırnak yapınıza da zarar vermemektedir.
Akrilik Protez Tırnak
Akrilik protez tırnak yapısı; özel toz ve sıvı karışımı ile tasarlanır. Tırnak ucunuza eklenen plastik ek tırnak ve kendi tırnağınızın üzeri özel akrilik karışımı ile kaplanarak tırnak dizaynı tamamlanır.
Kalıcı Oje
Kalıcı oje uygulandığı günden itibaren sağlam, bakımlı, parlak kalması adına özel olarak geliştirilmiş bir yöntemdir. Kalıcı oje yapısı, kişinin tırnak formuna ve kullanılan ekipmanların kalitesine göre 15 gün ve 1 ay kadar kalmaktadır.


Bir cevap yazın

Make An Appointment

Takvim yükleniyor ...
Powered by Booking Calendar