Medikal Kaynak

Medikal Saç Kaynak Nasıl Yapılır?

Medikal saç kaynak, en titizlik ve deneyim isteyen saç kaynak yöntemlerinin başında gelir. Medikal saç kaynak yönteminde saçlar çok ince tutamlarla uzatılır. Özellikle yıpranmış, seyrelmiş saçları olan kişiler için en ideal ve doğal saç gürleştirme-uzatma yöntemi olan medikal saç kaynak, profesyoneller tarafından uygulandığında oldukça konforlu ve rahat şekilde kullanılabilir. Medikal saç kaynak 10-15 cm arası saçlara dahi uygulanabilmektedir. Diğer saç kaynak tekniklerine kıyasla çok daha ince saç tutamlarına uygulanmaktadır. Bu özelliği sayesinde de dışarıdan saç kaynağı olduğu kesinlikle anlaşılmaz. Medikal saç kaynağı özel yapıştırıcı boyası ile doğal saç rengini de almaktadır. Yeni nesil teknolojik yöntemlerle Taksim İstiklal Ersin Çamsarı kuaför ve profesyonel ekibi olarak başarılı şekilde uygulamaktayız. Özel nano teknolojisi sayesinde tasarlanmış olan medikal saç kaynağının yapıştırıcısı da saçların çok ince şekilde yapışmasını sağlar. Bu sayede dışarıdan herhangi bir yabancı madde gözükmez. İnce olmasına karşın nano teknolojisi ile oldukça dayanıklıdır. Uzun süre kullanım avantajı bulunmaktadır.

Medikal saç kaynak, en titizlik ve deneyim isteyen saç kaynak yöntemlerinin başında gelir. Medikal saç kaynak yönteminde saçlar çok ince tutamlarla uzatılır. Özellikle yıpranmış, seyrelmiş saçları olan kişiler için en ideal ve doğal saç gürleştirme-uzatma yöntemi olan medikal saç kaynak, profesyoneller tarafından uygulandığında oldukça konforlu ve rahat şekilde kullanılabilir. Medikal saç kaynak 1-5 cm arası saçlara dahi uygulanabilmektedir. Diğer saç kaynak tekniklerine kıyasla çok daha ince saç tutamlarına uygulanmaktadır. Bu özelliği sayesinde de dışarıdan saç kaynağı olduğu kesinlikle anlaşılmaz. Medikal saç kaynağı özel yapıştırıcı boyası ile doğal saç rengini de almaktadır. Yeni nesil teknolojik yöntemlerle Ersin Çamsarı kuaförde başarılı şekilde uygulamaktayız. Özel nano teknolojisi sayesinde tasarlanmış olan medikal saç kaynağının yapıştırıcısı da saçların çok ince şekilde yapışmasını sağlar. Bu sayede dışarıdan herhangi bir yabancı madde gözükmez. İnce olmasına karşın nano teknolojisi ile oldukça dayanıklıdır. Uzun süre kullanım avantajı bulunmaktadır.

Medikal Saç Kaynak Nasıl Uygulanır?

Medikal saç kaynak yöntemi bu alanda başarılı ve profesyonel kişiler tarafından uygulanmalıdır. Saç dokusunun hasar almaması için orijinal teknolojiler ile uygulanması gerekmektedir. Özellikle medikal saç kaynağını uygulayan kuaförün bu alanda bilgi sahibi ve ihtisaslı olması da önem teşkil eder. Medikal saç kaynağın ne kadar sürede tamamlanacağı ise saçlarınızın yapısına ve kuaförün uygulama süresine göre belirlenmektedir.

Medikal Saç Kaynak Diğer Saç Kaynaklarından Farklı mıdır?

Medikal saç kaynağının diğerlerinden en önemli farklı, saçları seyrek ya da çok kısa olan kişilere de başarılı şekilde uygulanabilmesidir. Bunun yanı sıra medikal saç kaynağının uygulanmasından sonra dilerseniz havuza, dilerseniz de denize oldukça rahat ve konforlu şekilde girebilirsiniz. Kullanım süresi, diğer saç kaynak yöntemlerine göre çok daha uzun olmakla beraber işlevselliği de oldukça fazladır. Dolgun, gür ve doğal bir görünüm elde etmek için tercih edebileceğiniz medikal saç kaynağı, performans bakımından da diğer yöntemlere göre üstündür. Sağlıklı ve doğal bir saç görünümü elde etmek için medikal saç kaynağını Ersin Çamsarı kuaför gibi bu alanda profesyonel hizmet sunan salonlarda yaptırmayı tercih etmeniz gerekmektedir.

Make An Appointment

Takvim yükleniyor ...
Powered by Booking Calendar