Medikal Kaynak

Kimlere Medikal Saç Kaynak Uygulanmalı?

Medikal saç kaynak; saçları yıpranmış, seyrelmiş ya da çok kısa kişilere uygulanmaktadır. Özellikle ince telli, seyrek ve kırılgan saçlar için geliştirilen ve gücünü nano teknoloji ile tasarlanmış yapıştırıcısından alan medikal kaynak, en doğal görünümleri sizlere sunmaktadır. Medikal kaynağın en önemli özelliği diğer kaynak çeşitlerine kıyasla çok daha küçük olmasının yanı sıra ince telli seyrek ve çok hasar almış, yıpranmış saçlara uygulanabilmesidir. Kopmuş, yanmış ya da zarar görmüş saçların arka planda kendini iyileştirmesi için bir avantaj yaratan bu saç kaynağı, yalnızca bu alanda profesyonel kişiler tarafından uygulanmalıdır. Medikal kaynak aynı zamanda özellikle erkek tipi saç dökülmelerine sahip kişilere de tedavi amaçlı uygulanan bir saç kaynak yöntemidir.

Medikal Saç Kaynak İstanbul

Medikal saç kaynak Taksim, Beyoğlu ve İstanbul konumunda en başarılı şekilde Ersin Çamsarı profesyonel ekipleri tarafından uygulanmaktadır. Medikal saç kaynak, İstanbul’da başarılı şekilde yalnızca sayılı profesyonel tarafından uygulanmaktadır. Bunların başında da Ersin Çamsarı gelmektedir. Özel bir ihtisas ve beceri isteyen medikal kaynak, diğer kaynak türlerinde olduğu gibi kalın tutamlarla uygulanmamaktadır. 020 gramdan daha düşük tutarlarda saçlara uygulanmaktadır. Daha sağlıklı ve doğal bir görünüm elde etmek için profesyonel olarak bu alanda işini yapan ve referansları başarılı kuaförler tarafından uygulanmasına özen göstermeniz gerekmektedir

Medikal Kaynak Faydaları Nelerdir?

Medikal kaynak, seyrek saçlara sahip kadınlara çarpıcı bir görünüm kazandırmak için en etkili saç kaynak yöntemlerinin başında gelir. Saç kaynakları genellikle bir gram ve üzeri saçlarla uygulanmaktadır. Mikro kaynak yönteminde kullanılan saç gramı ise 0,40 gramdır. Medikal kaynak tutamlarında ise 0,20 gram saç kullanılmaktadır. Bundan dolayı da medikal saç kaynak yönteminde diğer kaynak tekniklerine kıyasla ince telli saçlarda daha yüksek başarı elde edilir. Hassas saçların zarar görmemesi ve iyileşmesi için büyük bir fırsat da yaratmaktadır. Kullanılan saç eklentisi, medikal kaynak yönteminde mikro saç kaynak eklentisine kıyasla daha azdır. Bundan dolayı da saçlar ağırlık kazanmaz ve kopmalar yaşanmaz. Medikal saç kaynak yönteminin başarısı ise tamamen kuaförünüze bağlıdır.

Make An Appointment

Takvim yükleniyor ...
Powered by Booking Calendar