Keratin Saç Kaynak Alerjik Reaksiyona Yol Açar mı?

Keratin saç kaynak yöntemi özellikle alerjik bünyelerde herhangi bir reaksiyona yol açmaz. Bu yöntemde saçların doğal saçlara eklenmesi için keratin şeklinde ifade edilen bir malzeme kullanılır. Keratin; esasında insan vücudunda da bulunan ve tırnakların, saçların uzamasına yardım eden bir proteindir. Bu sayede de saça doğru yöntemlerle uygulandığında herhangi bir soruna yol açmaz.

Keratinin insan vücudunda mevcut olan bir madde olması sayesinde alerjik reaksiyon gibi durumlar ortadan kalkmaktadır. Bundan dolayı da alerjik bünyeler için en uygun yöntem keratin saç kaynak olarak karşımıza çıkıyor. Dilerseniz; saç kaynak uygulamasından önce küçük bir deneme yapmanız da içinizin rahatlamasını sağlayabilir. Ufak bir tutama kaynak saç uygulaması yapılarak alerjik bir reaksiyon olup olmadığını tespit etmeniz mümkün. Bu noktada unutmamanız gereken en önemli unsur keratin saç uygulaması için profesyonel bir kuaför ile çalışmanız gerektiğidir.

Ersin Çamsarı Salon, 14 Şubat 2000 senesinden beri hizmet vermektedir. Tecrübesi ve alanında uzman olan ekibi ile beraber; müşteri memnuniyeti açısından yüzde yüze ulaşmıştır. Best Hair Saloon İstanbul aramalarında ilk sıralarda çıkan Ersin Çamsarı, Sıraselviler CD: Taner Palas Apt. 9-2 Beyoğlu – İstanbul konumunda hizmet vermekte ve müşterileri için tecrübe ile vizyon ve estetik anlayışını benimseyerek, her zaman en iyi sonuçlara ulaşmak için çalışmaktadır.

Make An Appointment

Takvim yükleniyor ...
Powered by Booking Calendar