Kaynak Saç

Kaynak Saç

Tamam, kabul. Rapunzel bir kule uzunluğu kadar saçlarını uzatmış olabilir. Peki bunun için ne kadar zaman geçmesini beklediğini bilen var mı?
Hayat artık hızlı akıyor. O zaman saçlar da bir anda uzayabilmeli, öyle değil mi? Saç kaynağı, postij, çıtçıt gibi ürünler, modern kadınların adeta yardımcı melekleri.
Saç kaynağı ile, mevcut saçlarınıza gizli eklemeler yapıyoruz. Gür, uzun ve bakımlı saçlarınızı, sıkılana kadar (kim sıkılır ki?) kullanabiliyorsunuz.
Çıtçıt ve postij ise, mevcut saç boyundan memnun olan ama “bazen de uzun saç güzel oluyor” diyenler için ideal.
Gözlerinizi kapatıp, 100’e kadar sayın. Gözlerinizi açtığınızda, hayal ettiğiniz saçlara kavuşmuş olacaksınız. İşte bu kadar basit!

Medikal Kaynak

Medikal kaynak, en özel saç kaynak tekniklerinin başında geliyor. Özellikle saçları çok yıpranmış, hasar görmüş kadınlar için en doğal ve beklentileri karşılayan saç uzatma yöntemidir. Çok kısa saçlara dahi uygulanabilen medikal kaynak, saçların iyileşmesi ve uzaması için de doğal bir fırsat sunuyor. Medikal kaynak; saç telleri ince ya da saçları seyrek olan kadınlar için en ideal çözüm.

Galeri

Micro Kaynak

Mikro kaynak günümüzde en çok kullanılan saç kaynak işlemlerinin başında gelmektedir. En sağlıklı kaynak saç yöntemi olarak da bilinir. Özellikle dışarıdan anlaşılmaması, oldukça doğal ve sağlıklı durması ve rahat kullanım avantajının olmasının yanı sıra en sağlıklı saç kaynak yöntemlerinden biridir. Kaynak saçlar için birçok uygulama yöntemi bulunmaktadır. Mikro kaynak saç da bu yöntemlerin arasında, en çok tercih edileni olarak yer almaktadır. Saçların uzun görünmesinin yanı sıra daha gür ve daha yoğun olmasını da sağlayan bu yöntem ile, en kısa saçlar bile oldukça uzun ve gür durabilir. Ancak bunun için mikro kaynak işlemlerinin yalnızca alanında uzman ve başarılı kişiler tarafından uygulanması gerekmektedir.

Galeri

Keratin Kaynak

Keratin kaynak; herhangi bir kimyasal ya da saça zarar verecek zararlı maddeler içermeyen bir üründür. Keratin kaynak; takılacak olan saçın uç bölümü ile kişinin saçının dip bölümüne teknolojik
olarak eklenir. Saçların uzamasını, yoğunlaşmasını sağlamakla beraber özellikle gölge ve röfle gibi uygulamalar isteyen ancak gerçek saçlarını boyatmak istemeyen kişiler için en ideal yöntemdir. Keratin uygulamasında saçın yoğunluğuna ve uzunluğuna göre 60 ya da 200 tutam arası saç eklenebilir. Uygulama süresi, 1 ve 4 saat arasında değişmektedir. Bu yöntem; İtalyan keratini olarak da adlandırılır. Bu kaynak yönteminde ısıdan etkilenme, yapışma ya da birleşme söz konusu olmaz. Şeffaf ve renksiz bir işlem olduğu için dışarıdan anlaşılmaz.

Galeri

Bant Kaynak

Bant kaynak en çok uygulanan saç uzatma yöntemlerinden biridir. Bant kaynak yöntemi saçın uzunluğuna ve uygulama yöntemine bağlı olarak 30 ve 60 dakika arasında sürmektedir. Bunun yanı sıra bant kaynak yönteminin insan sağlığına herhangi bir zararı da yoktur. Kullanılan bantların alerji yapması söz konusu değildir. Kaynak bantlarını medikal bantlar olarak uygulanmaktadır. Kullanılan saçlar ise yüzde yüz insan saçı olmaktadır.  Bant kaynak yöntemleri; çift taraflı yapıştırıcı ile özel yöntemler aracılığı ile uygulanmaktadır. 1. Sınıf yüzde yüz doğal saçlar ile uygulanan bant kaynaklar, oldukça doğal bir görünüme de sahiptir.

  • Kaynak Saçlar Ne Kadar Kullanılır?
  • Bant Kaynak Saçtan Nasıl Çıkarılır?
Galeri

Çıtçıt

Çıt çıt saçlar, en pratik saç uzatma yöntemlerinden biridir. Türkiye’de uygulanan takma saç sistemleri arasında uygulanan seçimler arasında en popüler olanlardan biri olan Çıt Çıt, kendi doğal saçlarınıza zarar vermeden uzunluk ve hacim katmaktadır. Çıt çıt sayesinde saçlarınıza renk ve uzunluk katabilirsiniz. Dilediğiniz işlemleri de kolayca çıt çıt saça yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra çıt çıt saçlar, ısıya dayanıklı saçlardır. Bu sayede dilediğiniz işlemleri kolayca uygulayabilirsiniz. Çıt çıt sistemleri, tek bir parçadan birçok parçaya kadar uzanan geniş çaplı saç sistemleridir.

Galeri

Make An Appointment

Takvim yükleniyor ...
Powered by Booking Calendar