Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj

Nerede okuduğumuzu hatırlamadık ama ilginç bir yazı vardı: Her sabah kalkıp makyaj yapıp, her akşam onu titizce silen kadınlar; gerçekten isterse dünyayı dize getirir. Kesinlikle katılıyoruz!
Dünyayı dize getirmeyi planlıyorsanız, belki biraz zaman kazanmaktan zarar gelmez. Mesela her gün makyaj yapıp silmezseniz, tahminlerimizce ortalama 30 dakika tasarruf edebilirsiniz. Eh, günümüzün hızlı dünyası için hiç de fena sayılmaz.
Kalıcı makyaj hakkında çekinceleriniz veya sorularınız varsa, her zaman salonumuza bekleriz. Peşin peşin söyleyelim: Kalıcı makyaj zararlı mı? Hayır, profesyonel yapılırsa sizi hiç üzmez. Kalıcı makyaj her cilde yapılır mı? Buna birlikte karar vermeliyiz. Ama üzülmeyin, hassas ciltler için de geliştirilen formüller var. Kalıcı makyaj ne kadar kalıcıdır? Cildinize ve isteklerinize bağlı.

Microblading

Microblading son zamanların en popüler ve en başarılı kozmetik uygulamalarından biridir. Kaşlar, direkt olarak yüzün yapısını ve görünüşünü etkilemektedir. Bakışların yorgun, mutsuz ya da etkileyici durmasını direkt olarak kaşlar etkilemektedir. Kaşların suratın altın oranına uygun olarak şekillendirilmesi, olası asimetrileri kapatması ve yüz tipine en uygun şekilde orantılanması en önemli unsurlardan biridir. Ancak uzun süreli yanlış kaş alımları sebebiyle kaşlar küsmeye ve belirli bölgelerde kaş çıkmamaya başlayabilir. Bu gibi durumlarda en başarılı ve etkili çözüm ise microblading olmaktadır. Ancak bu uygulamanın mutlaka alanında uzman ve başarılı kişiler tarafından uygulanması gerekmektedir.

  • Kıl Tekniği Kaş Nasıl Yapılır?

  • Microblading İşlemi

Kaş Kontürü

Kaş denildiğinde; kiminin aklına turistik bölge, kiminin aklına çeşitli deyimler gelir. Bize göre kaş, kadının yüzündeki en karakteristik oyun alanıdır.
Özellikle açık renk saçı olan kadınlar için zayıf kaşları belirginleştirme, bir kabusa dönüşebiliyor. Hamilelik sonrası kaşların zayıflaması, ilerleyen yaşla (yıllanan ve güzelleşen kadına inat) kaşların dökülmesi gibi problemler de cabası…
Kaş kalemlerinizi makyaj çantalarınızın en derinine atın. Kaş kontürü ile gözleri belirginleştirmek ve ilk bakışta 1-0 önde başlamak artık çok kolay.

Galeri

Kalıcı Dudak Renklendirme

Belirgin ve düzgün bir dudak kontürü olan dudak yapıları, kişinin yüzüne anlamlı ve canlı bir çekicilik katar. Direkt olarak yüzün genelini etkileyen kalıcı dudak renklendirme işlemi de bu sebeple cansız ve yeterli dolgunluğa sahip olmayan dudaklar için oldukça önem teşkil etmektedir. Dolgun ve belirgin dudaklar, her zaman gençliğin ve canlılık simgesi olarak görülmektedir. Bundan dolayı da kadınlar, farklı sebeplerle dolgunluğunu yitirmiş olan dudaklarını eski canlı haline döndürmek için kalıcı dudak renklendirme yöntemine başvurabilir. Bu yöntem sayesinde hem dudakların rengi kalıcı olarak daha canlı olur hem de yapılan başarılı dudak kontürü sayesinde daha dolgun dudaklar en doğal şekilde elde edilir.

  • Kimler Kalıcı Dudak Renklendirme Yaptırabilir?
  • Kalıcı Dudak Renklendirme  Sonrası Dikkat edilmesi Gerekenler
Galeri

Kalıcı Eyeliner

Kalıcı makyaj uygulamalarında kullanılan kaliteli ve doğal boyalar, kalıcı eyeliner işleminde de en yaygın şekilde uygulanan ve en başarılı sonuçların elde edildiği yöntemlerden biri. Kalıcı eyeliner uygulamasında herhangi bir acı ya da ağrı duyulmaz. Kalıcı eyeliner uygulaması oldukça kolaydır. Bu konuda uzman olan kişiler tarafından uygulanan kalıcı eyeliner uygulaması, gözlerde herhangi bir problem yaşanmadan işlemin tamamlanmasını da sağlar.  Kalıcı eyeliner işlemi yaklaşık olarak 30 dakika veya 1 saat gibi kısa süre içinde tamamlanmaktadır. Uygulama esnasında bölge üzerine anestezik etki yaratan kremler sürülmektedir. Bu sayede herhangi bir acı hissedilmesi söz konusu değildir. Bunun yanı sıra gözlerde herhangi bir şişme, morarma gibi sorun da söz konusu olmamaktadır. Kullanılan boyalar tamamen doğal renk pigmentleridir. Bu sayede kesinlikle insan sağlığına zarar veren bir durum ortaya çıkmamaktadır.

  • Kalıcı Eyeliner Türleri Nelerdir?

  • Kalıcı Eyelinerin Avantajları Nelerdir?

Galeri

Make An Appointment

Takvim yükleniyor ...
Powered by Booking Calendar